Sacensību apraksts

Streetstock fināla sacensības notiks superlap disciplīnā – tās ir apļveida sacensības ar mērķi uzrādīt pēc iespējas labāku apļa laiku. Sacensības sastāv no trīs daļām – treniņš, kvalifikācija un fināls. Katram dalībniekam tiek dots viens treniņa brauciens, kas ilgst 6 minūtes. Pēc treniņa seko divi kvalifikācijas braucieni, katrā divi lidojošie apļi. Finālam kvalificējas 15 ātrākie dalībnieki atbilstoši kvalifikācijā uzrādītajam rezultātam. Savukārt fināls sastāv no trīs sesijām – TOP15, TOP10 un TOP5. Fināla sesijās dalībnieki veic tikai vienu lidojošo apli, kas noteiks vai dalībnieks iekļūst nākamajā kārtā. Ātrākie desmit dalībnieki iekļūst TOP10 finālbraucienā un tikai pieci ātrākie TOP10 sesijas dalībnieki iekļūs TOP5 finālbraucienā, kur arī tiks noskaidrots sacensību uzvarētājs.

Fināls sastāv no trīs sesijām – TOP15, TOP10 un TOP5. Fināla sesijās dalībnieki veic tikai vienu lidojošo apli, kas noteiks vai dalībnieks iekļūst nākamajā sesijā. Ātrākie desmit pirmās sesijas dalībnieki iekļūst TOP10 finālbraucienā un tikai pieci ātrākie TOP10 sesijas dalībnieki iekļūs TOP5 finālbraucienā.

Sacensību galīgos rezultātus veido tieši finālā uzrādītais rezultāts, kam seko dalībnieki atbilstoši kvalifikācijas rezultātiem.

Dalībnieki un sacensību automašīnas

Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un kuriem ir derīga autovadītāja apliecība. Sacensībās var piedalīties tikai ar ielas automašīnām, kuras ir reģistrētas CSDD ar derīgu tehnisko apskati. Vadītāja apliecība, automašīnas tehniskā pase un tehniskās apskates uzlīme būs jāuzrāda sacensību dienā.

Sacensību automašīnas tiek iedalītas četrās klasēs atbilstoši piedziņai un motora tilpumam – 1600, 2000, 3000, PRO. Sacensību automašīnu atbilstību sacensību nolikumam pārbaudīs tehniskajā komisijā.

Tehniskajā komisijā īpaša uzmanība tiks pievērsta drošības aprīkojumam un automašīnas atbilstība nolikumam. Pirms reģistrācijas lūdzam iepazīties ar dalībnieka pārbaudes karti.

Reģistrācijas kārtība

Sacensībās ir ierobežots dalībnieku skaits – 40. Reģistrācija sacensībām norisināsies divās kārtās – iepriekšēja vietu rezervācija un publiskā reģistrācija.

Par samazinātu dalības maksu iespēja rezervēt vietu sacensībās tiek dota sešpadsmit ātrākajiem un lojālākajiem Streetstock treniņu dalībniekiem atbilstoši šīs sezonas pirmo trīs treniņu rezultātiem www.sabi.lv/ranking. Lai rezervētu vietu sacensībām, jāaizpilda pieteikuma forma un jāsamaksā dalības maksa līdz 31.augustam.

Publiskā reģistrācija sacensībām norisināsies no 1.septembra līdz 10.septembrim.

Dalības maksa

EUR 30.00 – dalības maksa 15 ātrākajiem un lojālākajiem Streetstock treniņu dalībniekiem reģistrējoties un samaksājot dalības maksu līdz 31.augustam.

EUR 40.00 – dalības maksa reģistrējoties un samaksājot dalības maksu līdz 11.septembrim.

Dalībai sacensībās ir nepieciešama Latvijas Automobiļu federācijas Šosejas komisijas licence. Maksa par LAF Šosejas komisijas vienreizējo licenci ir 10.00 EUR. Šī maksa neattiecas uz dalībniekiem ar derīgu LAF šosejas komisijas sezonas licenci. Licences maksa tiek pieskaitīta dalības maksai un summa ir jāpārskaita atbilstoši apmaksas termiņam.

Dalības maksa un LAF vienreizējās licences maksa tiek uzskatīta par samaksātu dienā, kad tā tiek saņemta organizatora norēķinu kontā. Ja dalības maksa un vienreizējās licences maksa netiek saņemta atbilstošajā laikā vai apmērā, pieteikums tiek anulēts vai dalības maksa tiek attiecīgi palielināta.

Rekvizīti dalības apmaksai

Nosaukums: SIA “Sporta Aģentūra Biķernieki”, Reģ.Nr.: 40003737783, PVN Nr.: LV40003737783, Adrese: Sergeja Eizenšteina iela 2, Rīga, LV-1079.

Citadele Banka: AS: IBAN: LV23PARX0007953740007, SWIFT: PARXLV22

Swedbank AS: IBAN: LV15HABA0551040542255, SWIFT: HABALV22

Maksājuma mērķī jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un personas kods.

Reģistrētie dalībnieki (26/40)

Vārds Auto Status
J.Paikens BMW 318i Nav apmaksāts
A.Pilskalns Mitsubishi Evolution IX Nav apmaksāts
K.Rolis Ford Fiesta ST Nav apmaksāts
A.Sluckis Subaru Impreza Nav apmaksāts
A.Demeško BMW M3 Apmaksāts
E.Egle BMW 320 Apmaksāts
J.Odorovskis BMW M3 Apmaksāts
A.Ļeņovs BMW 318 Apmaksāts
N.Kanders Audi 80 Quattro Apmaksāts
J.Siliņš BMW 325 Nav apmaksāts
R.Tihonovs Audi 80 quattro Nav apmaksāts
A.Šimins Mitsubishi Evolution VI RS II Nav apmaksāts
I.Solovjovs BMW 320 Nav apmaksāts
E.Igaveņs Renault clio Apmaksāts
P.Keslers BMW 320d Apmaksāts
D.Torro Volkswagen Golf 2 Apmaksāts
M.Kikusts Audi 90 Apmaksāts
A.Bite BMW 325 Nav apmaksāts
J.Jevhuta Mitsubishi Evolution 8 Apmaksāts
R.Trūps MG ZR Nav apmaksāts
K.Dzīvītis Audi 80 Apmaksāts
E.Ansbergs Mazda Miata Apmaksāts
R.Sirmacis Subaru Impreza Nav apmaksāts
M.Stanke Honda Civic Apmaksāts
V.Levenecs BMW M3 Apmaksāts
G.Mitriķis Mitsubishi Evolution IX Apmaksāts