Piektdien SABI Streetstock sezonas noslēgums

Piektdien Biķerniekos notiks SABI Streetstock sezonas noslēdzošais superlap un dragreiss. Šoreiz nedaudz pagarināts tiks superlap treniņa fināls, kuram kvalificēsies treniņa ātrākie 15 dalībnieki. Atšķirībā no līdšinējiem treniņiem 10 ātrākie fināla dalībnieki dosies vēl vienā lidojošajā aplī. No šiem 10 dalībniekime ātrākie 5 piedalīsies galīgajā fināla braucienā, kurā tiks noskaidrots šī traniņa ātrākais dalībnieks.

Pasākuma programma:

  • 18.00 Ieeja skatītājiem
  • 18.30 Superlap treniņš
  • 20.00 Superlap fināls
  • 21.00 Dragreiss
  • 22.30 Treniņa noslēgums

Visas šīs sezonas garumā esam sekojuši līdzi dalībnieku rezultātiem un skaitījuši punktus katram dalībniekam par vietu starp treniņa 15 ātrākajiem braucējiem. Kopējais punktu saraksts šobrīt atrodams kopvērtējuma sadaļā.

Piektdienas pasākumam tiek piemērota dubulta punktu vērtība. Pēc superlap un dragreisa šie punkti tiks apkopoti lai noskaidrotu šīs sezoans ātrākos un lojālākos dalībniekus.

Reģistrēti lietotāji var pieteikties pasākumam www.sabi.lv kalendāra sadaļā. Ja vēl neesi www.sabi.lv lietotājs, izveidot kontu ir vienkārši. Reģistrējies sistēmā un mēs apkoposim visus rezultātus kas ļaus sekot līdzi progresam un salīdzināt sevi, savu auto, ar citiem.

Dalības maksa iepriekš reģistrējoties - superlap 10EUR, dragreiss 3EUR, reģistrējoties uz vietas dalības maksa abām disciplīnām 20EUR. Lai iebrauktu BKSB teritorijā SABI pasākumu laikā ar savu auto dalībniekiem un skatītājiem jāiegādājas sezonas caurlaide. To varēs iegādāties uz vietas - 6EUR.Sīkāku informāciju par noteikumiem un dalības maksām atradīsiet noteikumu sadaļā.

Atgādinam, ka pasākuma programmā var būt izmaiņas nepiemērotu laikapstākļu gadījumā. Izmaiņu gadījumā ziņosim www.sabi.lv, kā arī mūsu facebook un twitter profilos.

Tiekamies trasē!

SABI

Komentāri (1)


typeR 26.09.2014 01:08

Man uz e-mail par pasakumu nekas nebija!! Laikam ne visiem bus zinaams!!