Piektdien Biķernieku trasē norisinājās pirmās SABI Streetstock sacensības superlap disciplīnā. Par sacensību uzvarētāju kopvērtējumā un PRO klasē kļuva Kristaps Dzīvītis (Audi 80) aiz sevis atstājot Gati Mitriķi (Mitsubishi Evolution IX) un Vadimu Levenecu (BMW M3). Sacensības sastāv no treniņiem, kvalifikācijas un fināla. Sacensībās fināls sastāv no trīs braucieniem – TOP15, TOP10 un TOP5 finālbraucieniem. Sacensībās par rezultātu tiek ieskaitīts katra dalībnieka labākais apļa laiks.

Kristaps Dzīvītis visu sacensību laiku uzrādīja stabilu sniegumu kvalifikācijas braucienos un visās trīs fināla sesijās tuvākos sekotājus apsteidzot par vismaz divām sekundēm.

Kristaps Dzīvītis vienā no fināla braucieniem

Neskatoties uz to ka Gatis Mitriķis treniņos bija ātrākais, kvalifikācijā un fināla braucienos viņš nespēja konkurēt ar Kristapu Dzīvīti. Pēc neveiksmīga TOP15 finālbrauciena Gatim tomēr izdevās aizstāvēt savu pozīciju un viņš finālā ierindojās otrajā vietā.

Gatis Mitriķis startā

Stabilā trešajā vietā ierindojās Vadims Levenecs kopvērtējumā aiz sevis atstājot Reini Trūpu (MG ZR), Aldi Slucki (Subaru Impreza) un Mārtiņu Stanke (Honda Civic).

Kopvērtējuma līderi - Vadims Levenecs, Kristaps Dzīvītis un Gatis Mitriķis

Reinis Trūps un Mārtiņš Stanke arī ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu 1600 klasē.

1600 klases uzvarētāji - Reinis Trūps un Mārtiņš Stanke

Par 2000 klases uzvarētāju kļuva Krišjānis Rolis. Veksmīgs TOP15 finālbrauciens ļāva Krišjānim vienīgajam no savas ieskaites klases kvalificēties TOP10 finālbraucienam, kas arī viņam nodrošināja uzvaru savā klasē. Otro un trešo vietu 2000 klasē ieņēma Denis Torro (VW Golf) un Egons Ansbergs (Mazda Miata).

2000 klases goda pjedestāls - Egons Ansbergs, Denis Torro un Krišjānis Rolis.

3000 klasē par uzvaru cīnījās tikai divi dalībnieki. Jurijs Odorovskis vienīgais iekļuva finālbraucienos, viņš arī uzvarētājs 3000 klasē.

Labākie 3000 klasē - Jurijs Odorovskis un Jānis Siliņš.

Ar sacensībām arī noslēdzas SABI Streetstock 2015.gada pasākumu sezona. Aicinām sekot informācijai par Streetstock pasākumiem www.sabi.lv kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/bikernieki, www.twitter.com/bikernieki.

Pēteris Keslers 19.02.2016 15:00

Kad bus zinams 2016.gada sezonas kalendars?

SABI 19.02.2016 15:33

Paldies par interesi! Šobrīd joprojām plānojam SABI Streetstock 2016.gada sezonu. Vasarās sākumā tiek plānoti Biķernieku trases remonta darbi, kas saistīti ar rallijkrosa trases izbūvi. Šī iemesla dēļ arī šogad pirmā sezonas daļā Streetstock pasākumu norise būs apgrūtināta. Papildus jāieplāno izmaiņas jaunu trokšņošanas notiekumu dēļ. Noteikti informēsim Jūs tiklīdz būs prezīzāka informācija!

Vards Uzvards 26.02.2016 13:12

BKSB kalendara teikts, ka pirmie trenini ir planoti 22.04 un 29.04, bet spriezot pec SABI atbildes seit, nevar saprast kam taisniba.

Igors 06.03.2016 14:08