Piektdien, 20. jūnijā, Biķerniekos notiks trešais SABI Streetstock supelap un dragreiss. Kā ierasts no pl.19.00 notiks superlap, no pl.21.00 līdz 22.30 dragreiss. Lai gan šī nedēļa solās būt lietaina un auksta, ceram ka tas netraucēs pasākuma noreisei. Izmaiņu gadījumā ziņosim sabi.lv, kā arī mūsu Facebook un Twitter profilos.

Reģistrēti lietotāji var pieteikties pasākumam www.sabi.lv kalendāra sadaļā. Ja neesi vēl www.sabi.lv lietotājs, izveidot kontu ir vienkārši. Reģistrējies sistēmā un mēs apkoposim visus rezultātus kas ļaus sekot līdzi progresam un salīdzināt sevi, savu auto, ar citiem.

Piedalīties SABI Streetstock pasākumos var ikvie’s. Viss kas vajadzīgs ir autovadītāja apliecība un auto ar derīgu tehnisko apskati, vai atbilstoši LAF noteikumiem.

Dalības maksa iepriekš reģistrējoties - superlap 10EUR, dragreiss 3EUR, reģistrējoties uz vietas dalības maksa abām disciplīnām 20EUR. Lai iebrauktu BKSB teritorijā SABI pasākumu laikā ar savu auto dalībniekiem un skatītājiem jāiegādājas sezonas caurlaide. To varēs iegādāties uz vietas 6EUR.
Sīkāku informāciju par noteikumiem un dalības maksām atradīsiet noteikumu sadaļā.

Atgādinam, ka pasākuma programmā var būt izmaiņas nepiemērotu laikapstākļu gadījumā. Izmaiņu gadījumā ziņosim www.sabi.lv, kā arī mūsu facebook un twitter profilos.

Tiekamies trasē!

Nissan GTR SABI Streetstock

Komentāri (1)


Aleks Lazinskis 20.06.2014 00:12

Kas jauns? Leon Cupra Copa edition? Tas interesanti!!! Check it!