Piektdien ceturtais SABI Streetstock superlap, šoreiz dragreiss nenotiks.

Piektdien, 22. augustā, Biķerniekos notiks ceturtais SABI Streetstock superlap. Diemžēl sakarā ar Riga Summer Race treniņiem un sagatavošanās darbiem dragreiss nenotiks. Sakarā ar sestdien gaidāmajām sacensībām būs arī nelielas izmaiņas superlpa norisē.

Šoreiz dalībniku reģistrācija un iebraukšana trasē notiks izmantojot 8. vārtus. Dalībnieku parks atradīsies kartingu trases otrā galā. Šīs izmaiņas redzamas trases konfigurācijā. Pārējais superlap norisē notiks kā ierasts.

Ieeja skatītājiem un dalībnieku reģistrācija no pl. 18.30, Superlap treniņu sesija 19.00 - 20.30, Superlap fināla sesija 20.30 - 21.00.

Reģistrēti lietotāji var pieteikties pasākumam www.sabi.lv kalendāra sadaļā. Ja vēl neesi www.sabi.lv lietotājs, izveidot kontu ir vienkārši. Reģistrējies si’tēmā un mēs apkoposim visus rezultātus’kas ļaus sekot līdzi progresam un salīdzināt sevi, savu auto, ar citiem.

Piedalīties SABI Streetstock pasākumos var ikviens. Viss kas vajadzīgs ir autovadītāja apliecība un auto ar derīgu tehnisko apskati, vai atbilstoši LAF noteikumiem.

Dalības maksa iepriekš reģistrējoties superlap 10EUR reģistrējoties uz vietas dalības maksa 20EUR. Lai iebrauktu BKSB teritorijā SABI pasākumu laikā ar savu auto dalībniekiem un skatītājiem jāiegādājas sezonas caurlaide. To varēs iegādāties uz vietas - 6EUR. Ieeja skatītājiem un līdzbraucējiem 3EUR. Sīkāku informāciju par noteikumiem un dalības maksām atradīsiet noteikumu sadaļā.

Sekojiet līdzi informācijai www.sabi.lv, kā arī mūsu facebook un twitter profilos.

Tiekamies trasē!

Subaru Impreza STI SABI Streetstock

Komentāri (1)


zlxmferyp 17.03.2015 01:38

YEJKvY <a href="http://asefnqclbzff.com/">asefnqclbzff</a>, [url=http://diloqrdbutlv.com/]diloqrdbutlv[/url], [link=http://etactqgsiwpt.com/]etactqgsiwpt[/link], http://xyaoqqxobawq.com/