Piektdien, 5.septembī, Biķerniekos notiks piektais SABI Streetstock superlap un dragreiss. Šo piektdien kā ierasts sākam ar superlap 19.00-21.00, tam sekos dragreiss 21.00-22.30.

Reģistrēti lietotāji var pieteikties pasākumam www.sabi.lv kalendāra sadaļā. Ja vēl neesi www.sabi.lv lietotājs, izveidot kontu ir vienkārši. Reģistrējies sistēmā un mēs apkoposim visus rezultātus kas ļaus sekot līdzi progresam un salīdzināt sevi, savu auto, ar citiem.

Piedalīties SABI Streetstock pasākumos var ikviens. Viss kas vajadzīgs ir autovadītāja apliecība un auto ar derīgu tehnisko apskati, vai atbilstoši LAF noteikumiem.

Dalības maksa iepriekš reģistrējoties - superlap 10EUR, dragreiss 3EUR, reģistrējoties uz vietas dalības maksa abām disciplīnām 20EUR. Lai iebrauktu BKSB teritorijā SABI pasākumu laikā ar savu auto dalībniekiem un skatītājiem jāiegādājas sezonas caurlaide. To varēs iegādāties uz vietas - 6EUR.Sīkāku informāciju par noteikumiem un dalības maksām atradīsiet noteikumu sadaļā.

Atgādinam, ka pasākuma programmā var būt izmaiņas nepiemērotu laikapstākļu gadījumā. Izmaiņu gadījumā ziņosim www.sabi.lv, kā arī mūsu facebook un twitter profilos.

Tiekamies trasē!

SABI

Komentāri (0)